Nové fórum a nové způsoby

Jak jste si všimli, náš server prochází významnými změnami. Jednou z nich je zavedení a spuštění herního fóra. Právě naše fórum má zabezpečit efektivnější komunikaci s jednotlivými hráči, při řešení jejich problémů, nápadů a nebo na nezávazný pokec.

Žádosti o unban

Jednou z výrazných změn, kterou na serveru chceme prosadit, je způsob vyřizování a řešení unbanů. Z tohoto důvodu se odteď nebude žádná žádost o unban řešit prostřednictvím Teamspeak nebo Discord serveru a ani přes Facebook nebo e-mail. Všechny žádosti o unban bude potřeba přidat na herní fórum, které nám umožní lepší přehlednost a transparentnost při udělování unbanů. Postup bude jednoduchý – po tom jak si hráč podá žádost o unban, se k ní do 24 hodin od podání žádosti, vyjádří administrátor, který ban udělil, resp. právo vyjádřit se mají i svědkové resp. všichni hráči, kteří mají zájem vyjádřit svůj názor. Po vyjádření všech zúčastněných stran, rozhodne o unbanu pro hráče člen vedení, na základě objektivních skutečností v souladu s pravidly. Tímto krokem chceme zvýšit transparentnost a vyvrátit jakékoliv pochybnosti o udělování unbanů, resp. trestání hráčů na základě subjektivních pocitů ze strany členů admin teamu

Nábor do Admin Teamu

Po tom jak v minulosti byli přijímáni členové admin teamu, na základě sympatií a bez jakéhokoliv prověření, je čas obnovit důvěru hráčů v jednotlivé členy admin teamu. Proto se na serveru DarkTerminus Reborn odteď nebudou uskutečňovat žádné takové “pochybné nábory”. Možnost vyjádřit se k jednotlivým uchazečům, bude mít celá komunitní veřejnost. Jakýkoliv uchazeč o členství v rámci admin teamu bude muset využít institut podání přihlášky a úspěšně projít vstupní pohovor, kde se budou prověřovat nejen znalosti uchazeče týkající se pravidel, či serveru, ale stejně tak jeho morální profil. Každý uchazeč na post Administrátora bude automaticky zařazován, nejdříve do funkce Helpera a až po prokázání dostatku zkušeností, vědomostí a dalších faktorů bude povýšen na administrátora. V rámci admin teamu nemáme zájem o členy, kterým jde jen a jenom o rank resp. o funkci. To už na DarkTerminusu bylo a neosvědčilo se to. Je čas na změnu a novou politiku.

Hlášení bugů, cheaterů a nápadů

Dobrým zvykem na DarkTerminusu bylo posílat nápady majiteli serveru prostřednictvím e-mailu, bohužel ne vždy se tyto nápady realizovaly. To se změní a všechny nápady, resp. hlášení uvítáme na našem herním fóru. O Vašich nápadech tak mohou diskutovat nejen jiní hráči, ale máte jistotu, že se na ně určitě nezapomene.

Pevně věříme, že tyto změny uvítáte a že pomohou náš server více přiblížit jak k Vám tak k veřejnosti. Samozřejmě, na diskuzi o tomto článku můžete opět využít naše herní fórum a velmi se těšíme na Váš feedback.