Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:FórumServer: Žádosti o unbanlajker_cz unban
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

lajker_cz unban

Herný nickname: lajker_cz
Dátum banu: 10.7. 2019
Dôvod banu: reklama
Vek: 14
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: neviem proste len tak som to napísal nevedel som si uvedovit čo sa stane 
Bol podľa vás ban oprávnený? bol
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? pretože som sa poučil čo môžem písať a čo nie
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? nechccem

Ahoj snad ti daj unban protože za 2 dny je ten hokej :/ a byla by škoda kdyby si měl ban si fakt fajn týpek a pomáháš když můžeš

lajker je v poho, dejte mu unban :/

Zdravíčko
Pokud-li se nemýlím, jednalo se o Váš projekt, který jste zde bez jakéhokoliv povolení propagoval, to je pro mě, jako pro administrátora totální neúcta vůči serveru, my tu pro vás pracujeme každý den, abyste se tu cítili dobře a jediné, co se od některých z vás dočkáme je propagace vlastních serverů.
Reklama je dle mně jeden z nejhorších prohřešků tady u nás na serveru, obzvlášť pokud lákáte tím stylem "Dám vám admina.".  Důvod "Poučení, co můžu psát a co ne" je akorát důkazem, že odmítáte číst pravidla serveru, jejichž neznalost NEOMLOUVÁ.
Pro mě osobně žádost zní jako "Dejte mi unban, tak jsem napsal reklamu, no co už.".
Závěr:
Osobně bych navrhl minimální délku banu na 6 měsíců z důvodu předchozího, poměrně slušného, chování.

-Maracuzza Administrátor serveru Dark Terminus>

Zdravím,

Súhlasím s Maracuzzovým návrhom... a plne sa stotožňujem s jeho reakciou... Mali by ste si uvedomiť, že ak chcete hrať na slušnom serveri tak sa tak aj chovajte ... My tvoríme server ... a server ste vy ... pamätajte na to ... Som za to aby lajker_cz dostal trvalý ban a to z toho dôvodu, že sa slušne správa a nemal zatiaľ žiadny problém ... navrhujem upravenie dĺžky banu z perma na 5-7 mesiacov.

S prianím pekného dňa.

Unban sa zamieta. Skrátenie banu sa zamieta. Reklama na iných serveroch je proste neprípustná a trestá sa permabanom. Mal si si to zvážiť predtým, než si začal byť toxický. Lock.