Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:FórumServer: Nábor členů ATNábor do Buildera
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Nábor do Buildera

Věk: 14 let (za týden narozeniny 15)

Pozice na kterou se hlásíte: Builder

Váš herní nickname: Ice_Vortex

Jak dlouho hrajete na serveru: cca 1-2 roky

Jak dlouho hrajete Minecraft: 7 let

Vyjmenujte alespoň 10 příkazů, které by měl Builder znát: /brush, //cylinder (//cyl), //rotate, //paste, //pos 1, //pos 2, //sphere, //undo, //copy,

Přidejte nám sem i nějaké obrázky staveb, které jste stavěli vy: https://ctrlv.cz/wnhs

Byli jste už v minulosti Builderem na jiném serveru? Pokud ano, uveďte jeho název: Byl jsem "Builder" na "play.pika-network.net".

Napište nám něco o sobě (min. 255 znaků): Jmenuji se Honza a zabývám se stavěním na Minecraft serverech. Byl jsem 2 týdny builder na serveru "play.pika-network.net", protože sem na serveru nebyl aktivní kvůli škole, byl jsem vyhozen z Admin-Teamu. Ale všechno ve škole sem dohnal, takže se můžu zase věnovat stavění a kreativitě.

Zdravím,

Stavba, kterou jsi přiložil vypadá velmi zajímavě, ale nejsem si jist, zda-li by se tento styl uchytil u nás na severu. Proto bych ti rád zadal další úkol.
Jdi na play.midascraft.sk , konkrétněji server Creative a postav stavbu dle následujícího zadání.  Stavba by měla být ve stylu fantasy-steampunk, konkrétněji by se mělo jednat o dům s kovárnou a sklepením. Stavba by měla mít velmi pestrou paletu blocků.  Doporučuji si dát velmi záležet jak na exteriéru, tak na interiéru. Jakmile budeš mít hotovo, pošli do odpovědi souřadnice tvé parcely a přilož screenshot. Nemáš-li zájem plnit toto zadání, tak prosím napiš, že nehodláš pokračovat do odpovědi k tomuto příspěvku.

Děkuji a přeji hodně štěstí
-Maracuzza

-Maracuzza Administrátor serveru Dark Terminus>

Dobrá tedy, moje souřadnice jsou -19:13, stavbu posílám zde: https://ctrlv.cz/OcdT

@maracuzza

Tvojí přihlášku dále přebírá Natěrač, pravděpodobně tě kontaktuje on.

-Maracuzza Administrátor serveru Dark Terminus>

Zdravím Ice,

Bohužel jsem měl teď náročné týdny ve škole a ještě pár dní to potrvá, takže jsem nemohl reagovat na vaši přihlášku. Ale do týdne bych se měl ozvat s dalšími informacemi.

S pozdravem,

Naterac