Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:FórumServer: Nábor členů ATNábor na helpera
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Nábor na helpera

Věk:12
Pozice na kterou se hlásíte: Helper
Váš herní nickname: vera6787
Jak dlouho hrajete na serveru:za chvilku to bude rok (nějak od prázdnin 2018
Jak dlouho hrajete Minecraft: 3 roky
Důvod proč chcete být Helper právě na DarkTerminusu: protože jsem to zkoušela na hodně serverech ale nevyšlo to takže bych to chtěla zkusit tady.
Vyjmenujte alespoň 10 příkazů, které by měl Helper DarkTerminusu znát (klasické jako / op, / res a Essentials příkazy apod. Se nepočítají!): /Tempban (jméno hráče) (čas) (důvod), /unban (jméno hráče ) , //set (název blocku) , /invsee (jméno hráče) , /gamemode c (nebo s) (jméno hráče) , /pay (jméno hráče) (částka) , /give (jméno hráče) (blocku) , /kick (jméno hráče ) (důvod) , /warn (jméno hráče ) (důvod) , /ipban (jméno hráče ) (důvod) , /setwarp (jméno warpu).
Vyjmenujte alespoň 10 pravidel a vysvětlete jejich význam: 1).nehackovat - nepodvádět(nikdo nechce aby měl ten co hackuje výhodu než ostatní) ,2). nespamovat - nepsat do chatu stejné věci a hodně krát(aby chat nebyl plný stejných nebo vulgárních slov či vět je to dost otravné) , 3).nenadavat - nebýt na ostatní vulgární(nikdo nemá rád kdyzu někdo nadává) ,4). nedovolovat si na adminy apod- nenadavat jím (admini jsou vždycky o hodně kroků v předu a nadávat se jim nemá nadávat se ale celkově nemá nikomu) , 5).nepsat do chatu reklamu na jiné servery - nepsat jejich IP adresu(protože se pak z tohodle serveru nápoji na jiný ) , 6).nežebrat o op - neprosit adminy aby jim dali op či jiné výhody do hry(prostě se to nedělá ) , 7).negriefovat- neničit ostatním jejich věci (každýho naštve když na něčem dře hodně dlouho a pak jim to někdo zničí) , 8).nenastavovat si skin který není vhodný - jako třeba skiny co nejsou vhodné pro některé hráče protože jsou sprosté(vždycky to nerada vidím když to někdo má), 9).nenastavovat si vulgární Nick -nedavat si Nick jako třeba pí*a134(je to dost vulgární) , 10). Respektovat pravidla serveru- neporušovat pravidla které tam dají admini(nedělá se to).
Byli jste už v minulosti Helper na jiném serveru? Pokud ano, uveďte jeho název: ne.
Napište nám něco o sobě (min. 255 znaků): jmenuju se celým jménem Veronika slabá , chodím do 6 třídy, je mi 12 let, narozeniny mám 4. Října, hraju Minecraft protože mě baví , před týdnem jsem hodila držku na kole protože jsem nevychytala zatáčku , jezdím na skateboardu a kole , rozumím ukrajinštině, mám alergii na kočky ale jednu máme doma a chodím kvůli němu na injekce (takže si stojím za svým názorem) VIP jsem si na serveru koupila 2× (šlechtice), dostala jsem jednou ban za reklamu (ale poučila jsem se), vždycky když přijdu ze školy Sednu si za počítač , mám mikrofon YENKEE YMC 1020 , bydlím v Praze , ráda poznávám nové lidi , mám bráchu , ani jeden můj rodič není z Prahy , umím složit Rubikovu kostku 3×3, umím složit Rubikovu kostku 2×2, umím složit Rubikovu kostku 4×4 , nejvíc mě baví dějepis , mám mobil Xiaomi redmi 4x, hraju šachy , hraju dámu , mám YouTube kanál , mám 230 subs, i love my friends, ehm myslím že už to stačí.
Předem dík za odpověď s pozdravem vera6787.

Zdravím,
Přihláška se zamítá.
Podívali jsme se na tvůj kanál a pokud-li jsme našli správný, nahráváš na svůj kanál velmi NEVHODNÁ a DRASTICKÁ videa. S takovýmito lidmi nechce mít Dark Terminus nic společného!
-Maracuzza

-Maracuzza Administrátor serveru Dark Terminus>

Lock.

-Maracuzza Administrátor serveru Dark Terminus>

ještě jednou zdravím. Jestli myslíte to video s tím týraným psem jsem dala na YouTube z důvodu aby si lidi uvědomovali že týrat zvířata se nemá... Až to přesáhne 200 zhlédnutí chci video odstranit protože na mém kanále jsou většinou hry. Ale rozhodně z toho videa nemám nic protože peníze z toho nedostávám takže jsem to tam fakt dala jen z toho důvodu aby lidi zvířatům neubližovali . Jestli jste tam našli ještě jiné video tak o tom nevím co by tam mohlo být tak nevhodné. Děkuji za odpověď a hezký den.

Zdravím,

Princip není v monetizaci, či v jakémkoliv šíření vědomí, že je to špatně. Princip je takový, že video je nevhodné, brutální a naprosto proti uživatelským, či autorským, zásadám YouTube platformy. Nehledě na to, že z právního hlediska jsou za tvůj účet zodpovědni tvoji rodiče, jelikož jsi ještě nepřesáhla věku patnácti let. Těm by se nelíbilo, kdyby nějaká vlivná osoba, či představitelé YouTube samotní, zažalovali tvůj kanál, tedy i tebe a tvé rodiče, za šíření drastických nahrávek týraných zvířat.

Za mě je tedy přihláška také zamítnuta.

S přáním hezkého dne AshenSoul_.

To mě nenapadlo😅

Video je smazané a aspoň jsem si vzala ponaučení 😅

Prihláška sa ZAMIETA. Lock.