Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:FórumServer: Nábor členů ATNÁBOR-NA-HELPERA
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

NÁBOR-NA-HELPERA

Věk: 17
Pozice na kterou se hlásíte: HELPER
Váš herní nickname: LerakCZ
Jak dlouho hrajete na serveru: od starého DT se jmenem SemtexLP, tedka hraju za LerakCZ, od začátku DT .
Jak dlouho hrajete Minecraft: 8 let
Důvod proč chcete být Helper právě na DarkTerminusu: Chtěl bych pomáhat lidem jak příkazama tak otázkama.
Vyjmenujte alespoň 10 příkazů, které by měl Helper DarkTerminusu znát (klasické jako / op, / res a Essentials příkazy apod. Se nepočítají!): /sun /day /tp /tpa /god /vanish /gm 1,2,3 tajná konzervace: /socialspy on  /money /give /pay /slay /ban /tempban /kick /mute /tempmute /warn 
Vyjmenujte alespoň 10 pravidel a vysvětlete jejich význam:

1)Nepoužívej cheaty a nezneužívej herní bugy! Hráč je povinen každý bug okamžitě nahlásit. Nesmí na serveru používat zakázané mody+ když najde bug musího hned nahlásit a ne zneužívat dále.

2)Zákaz jakýchkoliv podvodů na hráčích, členech A-Teamu, nebo všeobecných povodů. když by řekl že mu zmizely věci tak bychom to museli prověřit a jestli by to bylo negativní hráč by byl potrestán.

3)Pokyny člena A-Teamu jsou pro hráče závazné a hráč je musí respektovat. Pokud s rozhodnutím hráč nesouhlasí, může se obrátit na herní fórum.Musí respectovat AT členy to co říkají.

4)Platí zákaz napomáhání, nebo navádění jiných hráčů k porušování pravidel. Když pepík řekne Jožíkovy udělej atentát na AT člena a on to udělá.

5)Hráč má povinnost průběžně sledovat pravidla na webu v případě jejich změny. Při rozhodování jsou vždy použita pravidla na webu. Když by hráč mluvil an serveru vulgárně a nepřečetl by si pravidla měl by být potrestaný za neznalost pravidel.

6)Na serveru Teamspeak je zakázáno využívat jiný, než herní nick. Když by se něco mělo řešit s daným hráčem, tak museli by si ho zavolat na ts.

7) V případě banu je přísně zakázané obcházet ban vytvořením nového účtu! když by daný hráč dostal ban za zneužívání bugu, a připojil se za jiný nick je to obcházení banu.

8)Hráč je za bezpečnost účtu zodpovědný v plném rozsahu. hráč co by si nezabezpečil správně svuj account a vtrhl by se tam nějaký cizý hráč mohl by ten cizý hráč dělat na serveru bordel.

9) Na serveru se zakazuje jakákoli NEPOVOLENÁ REKLAMA.Nemuže na serveru do global chatu posíla cizý IP ADRESY.

10) Nenadávej, neurážej a nevysmívej se druhým. Chovej se slušně a eticky. Nenadávat cizým hráčum a dělat to co by ti vadilo.

Byli jste už v minulosti Helper na jiném serveru? Pokud ano, uveďte jeho název:
Napište nám něco o sobě (min. 255 znaků): Server Minetube ale už nejede jelikož je jiný majitel.

Ahoj jsem leraK <---, baví mě hrát, streamovat apodobné věci co se týče POČÍTAČE ,rád pomáhám lidem, mojím koníčkem je se stát STREAMER/YOUTUBEREM 🙂  v minulosti se to nepovedlo pod jmenem SemtexLP. Na počítači hraju každý den cca 5-6 hodin denně.

Co se týče her tak hraju: CS:GO, ETS2, MC, SHAKE & FIDGET, GTA V,

Doufám že vám stačilo tato krátká slohovka a budu se těšit na další kolo.

S pozdravem: LerakCZ

A krásný zbytek dne.

Upozorňujeme, že k vaší žádosti o pozici Helper mohou vyjadřovat nejen vaši spoluhráči, ale i členové A-Teamu. Pokud projdete "kolem na fóru", bude na vás čekat pohovor na TS.

Mě se to líbí ale moc sem nepochopil to:

Napište nám něco o sobě (min. 255 znaků): Server Minetube ale už nejede jelikož je jiný majitel.

Co to je? xd

Tak jsem se upsal no booože 😀

Chtěl bych oznámit jestli nesmažete tento nábor jelikož mi do toho něco skočilo nebudu mít moc času 🙂 Děkuju za pochopení LerakCZ