Forum Navigation
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Prihlásenie na Helpera

Věk: 12

Pozice na kterou se hlásíte: Helper

Váš herní nickname: MasterBuildCZ

Jak dlouho hrajete na serveru: hraju na DT od mája 2018 až do dnes

Jak dlouho hrajete Minecraft: 7 rokov

Důvod proč chcete být Helper právě na DarkTerminusu: Rád sem na tomhle serveru a chtel bych mu rád pomoct aby byl zas tak dobrý jak pred 1 rokem.

Vyjmenujte alespoň 10 příkazů, které by měl Helper na DarkTerminusu znát (klasické jako / op, / res a Essentials příkazy apod. Se nepočítají!): /ban, /tempban, ban-ip, /banlist, /pardon, /ec, /stack, /slay, /give, /pay, /money /report /mute /unmute 

Vyjmenujte alespoň 10 pravidel a vysvětlete jejich význam:

1., nepoužívať cheaty- hrať poctivo

2., nespamovať a nenadávať  v chate- nepísať nadávky do chatu a nepísať toto is 

3., negrieafuj- neničiť majetok iným hráčom ani nebrať ich veci

4., nepovolená reklama- nepísať do chatu reklamu [napr. Svúj Instagram, Youtubechannel, Facebook, a podobne.]

5., nepoužívať vulgárne alebo nevhodné nicky- nedávať si ako svoje meno v hre urážku alebo nevhodné meno.

6., hráč nemá právo požiadať aby bol sám zabanovaný- nepýtať si ban od členov A-teamu.

7.Hráč musí rešpektovať pravidlá serveru- dodržiavať určené podmienky [napr. Nenadávať]

8., na Teamspeaku je zakázané používať iný nick ako v hre - hráč musí mať nick na Teamspeku ako v hre

9.neodpojovať sa z pvp arény počas boja- nemôct 

10.,nenavádzať hráčov aby robili zle na serveri- kedˇsi hajzlík tak nerob hajzlíkov z druhých 🙂

Byli jste už v minulosti Helper na jiném serveru? Pokud ano, uveďte jeho název: nie

Napište nám něco o sobě (min. 255 znaků):

Moje meno je Matej

Na serveri som bol pred asi 1 rokom. Potom som na ňom prestal hrať🙁 Často som asi aj 5 hodín na počítači. Veľmi veľmi veľmi rád hrávam Minecraft som Slovák mám slabý počítač . Rád by som bol Builder ale šanca je moc mala. Neviem čo mám ďalej písať tak to dopíšem slovami I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC

I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC

I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC

MMC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC I💜MC

Pokiaľ budem mať nejakú šancu stať sa Buildera tak radšej by som ním bol 😁😂

Vzhľadom na okopírovanie prihlášky sa prihláška zamieta. Lock.