O nás

Projekt DarkTerminus vznikl v roce 2016 pod vedením bývalého majitele KelTa. Server směřoval spíše k survival serveru s RPG elementy. Hráči si mohli těžit, stavět si svoje domy a obchody. Jakmile je přestal bavit život řemeslníka, tak se vydali na dobrodružství zabít několik bossů a získat pořádnou kořist. Později začaly vznikat kvalitní eventy díky kterým se na DarkTerminusu utvořila soutěživá komunita.

Server často spolupracoval s řádkou YouTuberů. Jak už PVNST, tak už Attack, Kuky, či Ikonatsak, proto je možné, že jste už někdy o DarkTerminusu slyšeli.

DT nikdy nebyl serverem, kde jste získali všechno a hned, žádné veřejné doly, enchanty, XP farmy, prostě férový server. Hráči si mohli a mohou hru zpříjemnit zakoupením “VIP” ranku, který jim zajistil zábavnější hraní na serveru a různé kosmetické zábavné věci.

Komunita serveru je přátelská a poctivá, hráči si často pomáhají. To samé platí o Admin Týmu, který se převážně skládá z dospělých a spravedlivých členů.

V roce 2019 začal bohužel server upadat a tak ho převzal Kamzíkem, díky kterému můžeme stále zlepšovat a budovat kvalitu pro naše vážené hráče.