Mr_Lightning

Omluva-Né tak off topic

11 črc 2017, 22:45

Zdravím,nevěděl jsem,kam tuto omluvu napsat. ;) ;) ;)Nakonec jsem si zvolil Off Topic.

dnes jsem asi moc v náladě,a stejně tak i toto členové AT-KelThuzad,Tarkadhal
(+BLuDyMy,což je normální hráč a můj kámoš)

Proto jsem se jim rozhodl omluvit.Né snad kvůli tomu,že bych se nějak kdovíjak provinil,ale přece se nebudeme hádat a být nasebe nepříjemní kvůli takovým blbostem...

První omluva patří KelTovi,kterého jsem naštval tím,že jsem do chatu ('arogantně') napsal,že nefungují poklady (nečekaně,když se server předělával).Kelt byl nejspíš z něčeho naštvaný a tak po mně vyjel.Psal jsem si spíš jen tak pro sebe,než je bych chtěl někoho naštvat.Patří mu má omluva.

Také bych se rád omluvil Tarkadhalovi,kterého jsem naštval takto : Myslím,že jsem se zrovna připojil na server a on tam něco s někým psal.
Pak napsal : Co nefunguje ?
A já jsem napsal : server

Netvrdím,že to takhle na 100% bylo,ale určitě se to přihodilo nějak podobně.Přijde mi to trochu blbost,že jsem kvůli tomu dostal na 1h ban.Né že by mi nějak vadil,alespoň jsem se díky němu rozhodnul,že se zajdu podívat ven.Taktéž bych se mu rád omluvil.

Poslední omluva patří hráči BLuDyMy.Věc se má takto:Byl večer a Gargonesar pořádal parkour event ( díky moc ! :) ).Protože tam nebylo zrovna moc hráčů s 'parkour skillem',tak jsem se rozhodl,že hned jak získám první místo,zkusím zabojovat ještě o ty zbylé dvě.Druhé místo jsem také získal,ale když už jsem si šel pro to třetí,hráč BLuDyMy byl téměř u konce.Protože jsem se hodně snažil,nakonec jsem získal třetí místo.Bylo to těsné o několik vteřin,a BLuDyMy se urazil že jsem mu to místo 'ukradl'.Tak snad se příště zadaří ;).

Tak snad už se kvůli ničemu nebudeme muset hádat nebo být na sebe nepříjemní.Pokud k tomu něco máte,hoši,tak určitě napište.

Děkuji za přečtení,váš věrný hráč.
Zdarec.
Pokud mi bude někdo z AT chtít dát za něco odměnu,tak mě prosím kontaktujte.V nejbližším období něco testuji,je to pro mě důležité.

KeltDT
Majitel
Kontaktovat uživatele: WWW Facebook Skype YouTube

Re: Omluva-Né tak off topic

12 črc 2017, 12:39

Zdravím,

vážím si Tvé omluvy a děkuji za ní. Včera, když jsme po téměř roce přecházeli na nový systém většiny správy tak jsme počítali s komplikacemi. Ty u nás hraješ téměř rok. Věděl jsem, že malé děti budou do chatu křičet co všechno dočasně nefunguje.

Poslední co jsme při dosti náročné práci potřebovali, bylo to, aby křičeli i naši stálí a inteligentní hráči.

Ještě jednou tedy děkuji a doufám, že už se nedostaneme do konfliktů.
Obrázek

Zpět na „Off Topic“