hroch1

Omluva + ako to bilo

13 črc 2017, 17:12

Chtel bych se hluboce omluvit zato že sem se choval ako idiot a chtel bych zazadat o unban . Dostal zb permu vôbec za nic a papoušek me sikanoval ale o tom som tu nechcel hovorit chcel som hlavne zazadat o unban a omluvit se . Prísaham na svoj komp ze už sa budem chovat normalne a nikoho nepomlouvat a nadavat mu . A nikdy už nebudem otravovat z blbostmi a ani žebrat klidne bych bil rad keby mi ten ban zkratite napr na 30 dni ale Papousek se ku mne choval nemile a dal mi zb permu za nic aj mtue ty to vravel . Ja viem že ma nemas moc v láske a unban bude tazke mi dat ale fakt by som bol rad keby si mi ho aj skratil na 30 dni nebo menej . Napr mi nadavali hrači a nieze papoušek by im povedal nech sa ukludnia nie on este tiež zacal ale ked si tam ty bol tak bol uplne ticho nic mi nehovoril ale ked si bol preč alebo afk tak už do mna zaparal uražal atd a potom mensia hadka z bajkom trosku ma nastval nenadaval som mu a zrazu bum ten to ani papoušok se nazvat neda mi dal 30 dni ban prej urazka vedeni a poruseni podminky a mne to nedalo a musel som sa ho spitat čo som robil a on mi už dal permu a este tu podmiku som dostal nepravem omg on sa pripoji na server a da mi už podminku . nejak takto to bolo a chtel omlouvam se ze sem nadaval uražal ale to len vtedy ked si niekto do mna začal tak som sa asi branil no to som raz spravil a papousek se este pridal asi mesiac ma takto šikanoval a dal zb permu .Chcel som to tebe povedat ale bal som sa ze by si mi dal ban tak to nemalo cenu . tak som si dal mtueho na fb ten mi toto poradil ale na worde a este mr_lightninga ten mi zaze poradil ze mam it na forko tak som tu a omlouvam se znovu čo som robil a chtel bych to napravit . prisaham ak das unban budem sa chovat ako sa na 14leteho chlapca patri prisaham ze budem robit vsetko podla pravidiel prisaham ze nebudem sa hadat a budem to radcej zalovat at prisaham ze se nikomu nebudu posmivat zato ze je kid apod. ale stane sa občas ze sa hraci pohadaju to je normalne ale papousek mi musel dat permu a nie mute .

KeltDT
Majitel
Kontaktovat uživatele: WWW Facebook Skype YouTube

Re: Omluva + ako to bilo

13 črc 2017, 17:33

Dal jsem ti unban. Jediný problém a dám ti ho zpět. Doufám, že ses poučil. :mrgreen:

//LOCK
Obrázek

Zpět na „Bany / Unbany“